Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Buitis » Grožis, sveikata » Patalpinti skelbimą

Botulino injekcijos Kaune

Botulino injekcijos Kaune

1
Parašykite autoriui
+37061363855
Amber Esthetic (Kaunas) Vartotojo anketa

Reklama
Pastebėjote savo veide ryškėjančias mimikos raukšles? Taip atsitinka dėl nuolatos kartojamų mimikų, kurios visgi palieka pėdsakus veide. Su laiku šios raukšlės gali tik gylėti ir ryškėti.
Jeigu norite išlyginti mimikos raukšles arba užkirsti kelią jų atsiradimui, Jums padės botulino toksino injekcijos. Šių injekcijų dėka nervinio impulso perdavimas į raumenis yra blokuojamas. Taip raumuo nustoja susitraukinėti, jis atsipalaiduoja ir raukšlės išsilygina.
Botulino injekcijos padeda pašalinti horizontalias kaktos raukšles, ,,pykčio“ raukšles (tarp antakių), ,,žąsų kojeles“ (raukšlės akių srityje). Procedūros trukmė iki 30 min., o galutinis rezultatas matomas maždaug po 2 savaičių. Efektas išlieka apytiksliai 4-6 mėn., po to procedūra gali būti vėl kartojama.
Botulino toksino injekcijos Kaune ir Marijampolėje Amber Esthetic klinikoje: https://www.amberesthetic.lt/botulino-toksino-injekcijos

Maloniai kviečiame apsilankyti!

Registracijos tel.: +37061363855
Adresas: Popieriaus g. 16, Kaunas

Registracijos tel.: +37068824855
Adresas: Kauno g. 47, Marijampolė
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.