Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Buitis » Grožis, sveikata » Patalpinti skelbimą

Apgamų šalinimas lazeriu

Apgamų šalinimas lazeriu

1
Parašykite autoriui
+37061363855
Amber Esthetic (Kaunas) Vartotojo anketa

Reklama
Žmonės nusprendžia šalinti apgamus dėl įvairių priežasčių. Dažnu atveju dėl jaučiamo estetinio diskomforto, kadangi apgamas yra gerai matomoje kūno vietoje. Taip pat viena iš priežasčių yra nuolatinis apgamo dirginimas bei traumavimas (pvz., trinasi į rūbus, batus arba yra pažastyje, kirkšnyje). Lazerio pagalba apgamai gali būti pašalinami greitai, saugiai ir lengvai.
,,Amber Esthetic“ lazerinės ir estetinės dermatologijos klinikoje naudojant pažangų A.R.C. FOX lazerį atliekamas apgamų šalinimas lazeriu. Procedūra yra greita ir neskausminga, gijimo laikotarpis neilgas, neprireikia siūlių. Toje vietoje, kur buvo lazeriu pašalintas apgamas, užgijus žaizdai gali likti tik nežymus randelis. Procedūrą atlieka profesionalus ir patyręs gydytojas-dermatologas.

Apgamų šalinimas lazeriu Kaune: https://www.amberesthetic.lt/odos-dariniu-salinimas-lazeriu

Maloniai kviečiame apsilankyti ,,Amber Esthetic“ klinikoje!

Registracijos tel.: +37061363855
Adresas: Popieriaus g. 16, Kaunas
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.