Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Buitis » Baldai » Patalpinti skelbimą

Reklaminiai stendai parodoms, renginiams (gamyba, prekyba, nuoma)

Reklaminiai stendai parodoms, renginiams (gamyba, prekyba, nuoma)

150
Parašykite autoriui
860631237
EuroEGO (Visi miestai) Vartotojo anketa

Reklama
UAB EuroEGO siūlo profesionalų paslaugas išsirenkant parodinį stendą Jūsų įmonei. Puikus kainos ir kokybės santykis. Konstrukcijos pagamintos iš kokybiškų medžiagų, tvirtos, atlaikančios didelius svorius. Padėsime paruošti stendą, konsultuosime visais klausimais. Atrodysite išskirtinai ir originaliai. Dirbame visoje Lietuvoje.

Galima rinktis iš šių stendų variantų:
Aliuminiai: FOGA, ISOframe, TETRA, EGO, Dantyto aliuminio
Metaliniai chromuoto plieno stendai TUBE
Mediniai
Plastikiniai Flexiframe

Parodų ir mugių įranga, informacinės lentelės, Roll up ir Pop Up stendai, vidaus ir lauko atitvarai. Foto sienelės, stendai darbo įstaigoms, prekybiniai prekystaliai, stendai iš plieno ir metalo. Stendai ant sienos, stulpeliai užtvaroms, nestandartiniai stendai mugėms, įranga ekspozicijoms ir prezentacijoms. Atitvėrimo sistemos, apsauginiai borteliai, šviesdėžės ir švieslentės, prezentacijos. Info barai, modulinės scenų pakylos, išlenkti stendai ir sienelės, parodos. Kilnojami reklaminiai stendai, barjerai su grandine, barjerai su logotipu.

UAB EuroEGO Ltd.
Tel.: +37060631237, +37060512959
Faks.: +37052060814
info@euroego.lt
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.