Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Buitis » Baldai » Patalpinti skelbimą

Lauko scenų, parodų mobilios aliuminio konstrukcinės sistemos – Pardavimas, Nuoma

Lauko scenų, parodų mobilios aliuminio konstrukcinės sistemos – Pardavimas, Nuoma

500
Parašykite autoriui
860631237
EuroEGO (Visi miestai) Vartotojo anketa

Reklama
Šios konstrukcinės sistemos pravers rengiant koncertą, konferenciją ar kitokį renginį. Kiekvieną kartą naudodami šias konstrukcijas galite keisti jų aukštį ir plotį. Konstrukcijos pagamintos iš kokybiško aliuminio tad jos pravers daugelį metų. Aukštos kokybės, tvirtos aliuminio konstrukcijos atlaikys didelius svorius, galėsite montuoti Jums reikalingas interjero detales, judantį apšvietimą, uždangas ar šviesos lazerius. Dėl platesnės informacijos kreipkitės nurodytais kontaktais. Teikiame nuomos paslaugas. Dirbame visuose Lietuvos miestuose.

Daugiau informacijos :
www.euroego.lt/home/scenu-konstrukcijos/

Brošiūrų laikikliai, vizualinis apipavidalinimas ir paruošimas spaudai, stiklo pluošto vėliavų stiebai, dviaukščiai parodiniai stendai. Grafiniai stendai su plakatais, mobili stendų sistema, prezentaciniai stalai, vidaus ir lauko grindų stovai. Foto nuotraukų redagavimas, stendai nuotraukoms, scenos ir sceninės konstrukcijos, stendų projektavimas ir montavimas. Širmos ir pertvaros, besisukantys stovai, spauda ant tentų ir audinio, ekspozicijų ir parodinių stendų projektavimas. Mobilūs atitvarai renginiams, staliukai prezentacijoms ir degustacijoms, prekybiniai stendai, plakatai ir plakatų laikikliai. Mobilūs parodų stendai, transportavimo dėžės ant ratukų, info stalų nuoma.

Alternatyvi stendų sistema X:
www.euroego.lt/home/stendu-sistema-x/

UAB EuroEGO Ltd.
Telefonai: (+370) 606 31237, (+370) 605 12959
Faksas: (+370) 5 206 0814
info@euroego.lt
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.