Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Buitis » Baldai » Patalpinti skelbimą

Konstrukcinės stendų sistemos X skirtos parodoms, koncertams, foto sienelėms – Nuoma / Pardavimas

Konstrukcinės stendų sistemos X skirtos parodoms, koncertams, foto sienelėms – Nuoma / Pardavimas

500
Parašykite autoriui
860631237
EuroEGO (Visi miestai) Vartotojo anketa

Reklama
Danų kilmės unikalios konstrukcijos sistemos stendams „X“. Konstrukcijos pasižymi lengvu svoriu, tvirtumu, bei kompaktiškumu. Galėsite transportuoti net su lėktuvu ar automobiliu. Paprastas sijų sujungimas, nėra papildomų detalių. Į konstrukcijas paprastai tvirtinasi vitrinos, lentynėles, apšvietimas, plakatai. Eksploatuojama ir lauke ir vidaus patalpose. Teikiame paslaugas visuose Lietuvos miestuose.

Daugiau informacijos ir pavyzdžių UAB EuroEGO internetinėje svetainėje:
www.euroego.lt/home/stendu-sistema-x/

Siūlomos konstrukcijos:
X-10 CROSS wire - 10x10cm
X-15 CROSS wire - 15x15cm
X-25 CROSS wire - 25x25cm
X-20 TRUSS wire - 20x20cm (susiploja)

Lauko ir scenų konstrukcijos:
www.euroego.lt/home/scenu-konstrukcijos/

Originalūs moduliniai stendai, parodų stovai, ištraukiami stendai ir baneriai rollup, eilių atitvarai. Vitrinų gamyba ir apipavidalinimas, vidaus ir lauko reklama, LED šviečiantys stendai, LED šviečiantys stendai ir rėmeliai. Tekstiliniai mobilūs stendai, parodinė įranga reklamai, aliuminiai ir mediniai stendai, reklaminiai barjerai su reklama. Reklaminiai rėmeliai tiesaus kampo, lankstūs stendai, ekspozicijų stendai parodoms, konferencijos ir jų įranga. Konstrukcijos ir jų sistemos renginiams, lankstūs magnetiniai stendai parodoms, scenų pakylos ir podiumai, reklaminės nuorodos ir rodyklės. Vientisos sienos reklaminis stendas, reklaminių iškabų gamyba, apsauginės tvorelės.

X-20 https://youtu.be/YLdsNpPsaLY
X-10 https://youtu.be/HxF2IbRSngM

UAB EuroEGO Ltd.
Tel.: 860512959, 860631237
info@euroego.lt
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.