Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Auginantiems vaikus » Baldai » Patalpinti skelbimą

Mobilūs stendai "ISOFrame", skirti reklamai, parodoms, prezentacijoms

Mobilūs stendai "ISOFrame", skirti reklamai, parodoms, prezentacijoms

1000
Parašykite autoriui
860631237
EuroEGO (Visi miestai) Vartotojo anketa

Reklama
Naudojant naujausias technologijas, konstrukcijos pagamintos iš anoduoto aliuminio, jos tvirtos, atlaiko didelį svorį. Prie konstrukcijų tvirtinasi grafinio dizaino plakatai. Magnetų pagalba montavimas labai paprastas ir nesudėtingas, tad lengvai ir greitai nuimsite ir uždėsite. Taip pat lengvai ir paprastai tvirtinasi interjero detalės, tokios kaip lentynos, vitrinos, LCD televizoriai ir kt. Teikiame paslaugas visoje Lietuvoje.

Siūlomi parodinių stendų „ISOFrame“ variantai:
ISOframe wave - tai lankstūs stendai, pastatytą stendą galima lengvai modifikuoti pagal situaciją, plakatai prilimpa magnetų pagalba. www.euroego.lt/home/stendai-iso-frame-aliuminiai/stendai-iso-frame-aliuminiai-wave

exhibit - tai fiksuoti stendai, plakatai prilimpa magnetų pagalba, bei galima įkomponuoti standžias plokštumas (iki 6mm).

Counters - reprezentaciniai info stalai.

Iškabos ir jų gamyba, stendai prezentacijoms ir renginiams, reklaminės iškabos, parodų stendo įrengimas ir apipavidalinimas. ES paramos skydų ir stendų gamyba, informaciniai grindų stovai, parodų stendų įrengimas, tūrinės iškabos ir tūrinė reklama. Informaciniai ir reklaminiai stendai, reguliuojamo aukščio reklaminiai stendai, surenkami stendai, reklaminiai stovai ir bokštai. Modulinės konstrukcijų sistemos renginiams, parodinės įrangos nuoma, parodinių sienelių gamyba, konferencijų ir renginių įrengimas. Mobiliųjų stendų gamyba bei prekyba, atitvarai su juostomis, konferencijų stendai, reklaminiai skydai ir rėmai. Stendai parodoms ir mugėms, reklaminiai stalai, mobilūs degustaciniai staliukai.

YouTube:
https://youtu.be/OJILBscBuEM
https://youtu.be/YKazWPZi52M
https://youtu.be/Jyo1n0E4fqw

UAB EuroEGO Ltd.
Tel.: +37060512959, +37060631237
Faks.: +37052060814
info@euroego.lt
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.