Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » » » Patalpinti skelbimą

Parduodamos plieninės, šiferinės, čerpių stogo dangos

Parduodamos plieninės, šiferinės, čerpių stogo dangos

Sutartinė
Parašykite autoriui
867017767
Molėtų pl. 49
Pažiūrėti žemėlapyje
Siūlome moderniu ir stilingus stogus. Suteikiame garantijas. Dangas pardavinėjame visoje Lietuvoje. Pagrindinė Manostogas.lt (UAB Rutufa) produkcija: Plieninės stogo dangos: Kingas, Tysenia, Retro ir kt. Betoninės čerpės: Benders, Euronit. Keramines čerpės: Creaton. Bituminės stogo dangos: Ruflex. Beasbestis šiferis: Eternit. Fasadų šiltinimo sistemos: Dufa. Lietaus nuvedimo sistemos: Raiko Stogo langai: Roto Dažai namams: Lauko, Vidaus, Medienos Pilną produktų katalogą rasite mūsų svetainėje: http://www.manostogas.lt/produktai/plienine-stogo-danga Savo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje. Nežinote nuo ko pradėti rinktis? Susisiekite su mumis ir mes padėsime jums rasti geriausią sprendimą. Mūsų tikslas - pateisinti visus klientų lūkesčius. +370 670 17767 info@manostogas.lt Molėtų pl. 47B, Vilnius Facebook: https://www.facebook.com/manostogas.lt
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonę su kitais.
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.